Pożyczki pod zastaw ziemi
Pod zastaw ziemi rolnej 


Pożyczki pod zastaw

Zrzeszamy środowiska specjalistów z dziedziny rolnictwa, dotacji unijnych oraz szeroko pojętych finansów. Możemy pomóc Państwu pomóc w restrukturyzacji, wzroście zyskowności oraz oddłużeniu gospodarstw rolnych.

 

Ciężko jednak mówić o poważnych zmianach które nie wymagają pozyskania dodatkowych środków. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się pożyczki pod zastaw nieruchomości, gruntów czy ziemi rolnej.

 

Jaki może być cel pozyskiwania pożyczki?

Mogą być wykorzystywane na inwestycję, zakup maszyn rolniczych czy np. restrukturyzację długu. Od Państwa zależy na jaki cel zostanie przeznaczona pożyczka.


Kim mogą być wnioskodawcy pożyczki pod zastaw?

Naszą ofertę kierujemy do rolników prowadzących małe i średnie gospodarstwa rolne. Decyzja pożyczkowa przedstawiana jest już po 24-ech godzinach od momentu dostarczenia wszelkich niezbędnych dokumentów.


Kontaktując się z nami pod numerem 734165554 lub drogą mailową kontakt@ziemskietk.pl doradzimy Państwu najlepszą z możliwych formę pomocy.


   
 

Nasza misja

Naszą misją jest wsparcie małych i średnich gospodarstw rolnych. Pomagamy Rolnikom pozyskiwać środki finansowe oraz poprawić wydajność i jakość produkcji.

Kontakt

SLP Capital Sp. z o.o.
ul. Szturmowa 9/4, 02-678 Warszawa
KRS: 0000485459
NIP: 521-36-61-018
REGON: 146983386
Kapitał zakładowy: 200,000.00 PLN
-pokryty w całości.